7.12.2013

Další skvělá novinka, Miušce a Límu se dne 6.12 narodila 3 krásné štěňátka. Více info vrh B. Na prodej je ještě jeden pejsek na mazlíka.

12.11.2013

Úžasná novinka, v CHS Jet Bet se dne 8.11.13 narodila 4 krásné štěňátka - 3 holky a 1 kluk.
Rodiče : C.I.B. Hagrid Porubský květ a CH Ariel Whine Li Rainbow Beam
Holkám Rii a Dáši moc gratuluji. Později dodám i foto prcků a šikovné maminky.

6.10.2013

Letos jsem se bohužel nezúčastnila MR v Agility a to z důvodu, že jsme nesplnili s Cicmánkem zkoušku. Nevadí, stejně by to asi nijak moc dobře nedopadlo, neměli jsme letos vůbec naběháno. Čekají nás ještě asi jedny závody a to Hopsinky v Hlučíně, tak snad se nám tam s kluky bude dařit a něco si vyběháme, přála bych jim hlavně zkoušky. Toto bude asi letos vše, uvidíme jestli se ještě něco naskytne. Další novinky až příští rok.

2.10.2013

Víkend 28.9.-29.9.13 jsem se s Miou zúčastnila MVP v Rumunsku Arad a dopadli jsme výborně:
28.09.2013 CACIB Arad (Ro),
Posuzovatel: Roberto Schill (Ro)
Ornella Muti Porubský květ - třída otevřená - EX1, CAC, CACIB, BOB!!!!
29.09.2013 Arad CACIB Dog Show (Ro)...
Posuzovatel: Vojislav Al Daghistan (SRB)
Ornella Muti Porubský květ - třída otevřená - EX1, CAC, R.CACIB !!!
Mia je Rumunský Šampion !!!!!!!
26.8.13 - jsem s Miou byla na vyšetření očí a výsledek opět výborný:
PRA, LL, C neg.
Takže nás čeká ještě vyšetření patel a máme vše za sebou.

18.8.2013

Dne 10.8. jsem se s mojí celou smečkou zúčastnila agi závodů ve Větřkovicích. Mianka měla svůj první oficiální start a nevedla si vůbec špatně, snažila se, jen kdyby tam nebyl látkový tunel. Ale vše už je napravené a pomalu zvládáme, a do dalšího startu to už bude dokonalé. Kluci byli na tom nic moc. Lí doběhl krásně zkoušku no a Cin byl v jumpu roztržitý a ve zkoušce mu to zkazila opět panička, jinak to byl moc pěkný běh, snažil se. A nakonec to nejlepší, a to malá Isinka, která startovala po roce a půl. Vedlo se ji moc pěkně a makala v jumpu 1.místo a ve zkoušce 2.místo a nakonec součet 1.místo. Takže posbírala, co se dalo a dala nafrak i mým ostříleným klukům.
A tady video.

28.7.2013

Oslavil můj nejlepší a největší papík Cleofášek krásných 10 let svého pohodového a sportovního života. Za tu dobu má několik krásných potomků v agi se vyběhal do elitní kategorie A3 a umístil se již 3x na MR v družstvech na 2.místě. Přeji mu dalších krásných pohodových 10 let a hlavně zdravíčko.

image

1.7.2013

Včera jsem se zúčastnila trojzkoušek v Suchdole, a to s oběma kluky. No, počasí nám sice nepřálo, ale parkury byly skvělé a nám se moc nedařilo, oba kluci měli 2x DISK a Lí byl 4V no o chlup a Cin 3VD měl dvě odmítačky. Lí sice má už splněno na Republiku a s Cinem nás to ještě čeká, snad se to povede s divochem.
A video.

16.6.2013

Dne 15.6.jsem se s Miou zúčastnila zkoušek podle KJ Brno a to ZOP, splnily jsme ji s odřenýma ušima a to za 70 bodů na dobrou. Velké mínus v tom figurovalo dlouhodobé odložení, za které dostala 2 x 0 a u ostatních cviků se snažila, ale nebylo to na sto procent, takže tam pár bodíků ztratila. Byla šikovná a musíme dopilovat to odložení a bude to super. Na její první zkoušku to jde, na tu její povahu :-).
8.-9.6.O tomto víkendu se konala Klubová výstava MKSK a den Papillona, více pak bude samostatně rozepsané :-). A výsledky. Rozhodčí: R. Kubeš
Ornellka - tř. mezi - Výborná 1, CAC
Cleofášek - tř. veteránů - Výborný 1
2.6. - Tento den jsem se zúčastnila letošních prvních závodů a to s Cleem. Dědulík makal na sto procent a pořádně mě prohnal :-) a výsledky...
Agility 1 - 3.místo
SA3 - 2.místo
Agility 2 - 3.místo
SOUČET - 2.místo

25.5.2013

Dne 18.5 jsme se zúčastnili naší letošní první výstavy a to s naším veteránem. Byla to opět Krajská výstava psů - Hlučín.
Cleofáš Porubský květ - tř.veteránů - V1,VTV.
Cleo byl také zapůjčen v soutěži Dítě a pes a šlo to oběma moc pěkně. Isinka se s mojí neteří předvedla v juniorhandlingu. Sice se nedostali mezi nejlepší tři, ale na poprvé jim to šlo moc pěkně holky byly šikovné.

image

5.6.2013

Tak, a opět uplynul další rok, a moje malá krásná princeznička Isinka oslavila 1.5.2013 krásné 6.narozeniny, a já ji přeji hlavně zdravíčko a ať je stále tak spokojená jako doposud, brouček malý.

1.1.2013

Tak prozatím nemáme nic v plánu uvidíme, jak se vše ukáže. Takže přeji vše pohodový nový rok jak chovatelský, tak výstavní a nebo sportovní, ale ze všeho nejvíce přeji všem zdravíčko. Já a moje smečka pimpalonů.

Copyright (c) Rainbow Beam. All rights reserved | chov psů plemene papillon / malý kontinentální španěl